O firmie

Szanowni Państwo,
Jesteśmy polską firmą z doświadczniem w branży, na potwierdzenie tego publikujemy aktualny wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej : sprawdź wpis firmy w CEIDG.

Zakład Krawiecki Danusia - Śmiłowo

Zakład Krawiecki Danusia powstał na bazie zakładu krawieckiego Fartuszek założonego w roku 1980. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom następujące wyroby:

Odzież medyczna

Jesteśmy producentem odzieży medycznej. W naszej ofercie znajduje się zarówno odzież medyczna biała jak i odzież medyczna kolorowa. Szyjemy wg własnych, zastrzeżonych wzorów – modnych i praktycznych. Szczególną uwagę przywiązujemy do wykonania naszych produktów odzieżowych, które są wytwarzane z należytą dbałością o szczegóły. Używamy bardzo dobrych atestowanych tkanin, dzięki czemu nasza odzież medyczna jest trwała i łatwa w utrzymaniu.

Fartuszki

Fartuchy

Szyjemy różnego rodzaje fartuszki i fartuchy. Zakład Krawiecki Danusia posiada w swojej ofercie : żakiety, zapaski, kitle, fartuszki i fartuchy ochronne dla : kosmetyczek, fryzjerek, sprzedawczyń, ekspedientek, pielęgniarek, gospodyń domowych, lekarzy, służb medycznych i weterynaryjnych, fartuszki dla dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty z kategorii: odzież gastronomiczna, fartuszki medyczne, fartuchy medyczne. Produkujemy fartuszki z atestowanych materiałów wysokiej jakości.

Nasza oferta to także:

Obuwie medyczne

Stroje ludowe

Mundurki szkolne

Szycie odzieży medycznej / fartuszków na zamówienie

Podejmujemy się również projektowania i wykonania fasonów i form niestandardowych, wg pomysłu klienta. Ceny wyrobów na zamówienie ustalane są w zależności od rodzaju użytej tkaniny.

Bezpieczne zakupy

Jesteśmy realnie działającą firmą posiadającą siedzibę oraz realny sklep. Zakupy w naszym sklepie internetowym są całkowicie bezpieczne, podczas zakupów nie wymagamy rejestracji, proces zakupowy jest szyfrowany bezpiecznym certyfikatem SSL (kłódka przy pasku adresu podczas wypełniania formularza w koszyku). Oferujemy Państwu zarówno płatność przy odbiorze zamówienia jak i przedpłatę przelewem na konto bankowe. Zamówione towary wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską DPD.